Polityka prywatności close
isource

 

 

 informacje prasowe

 

Zrób to sam, czyli jak zmienić iPada w laptop

 

Warszawa, 02 grudnia 2010 r.

 

Zrób to sam, czyli jak zmienić iPada w laptop

 

Nowe akcesoria do iPada w ofercie iSource

 

Apple nakręca w dziwny sposób. Najpierw wypuszcza coś, co wszystkim wydaje się absolutnie zbędne, a po miesiącu staje się absolutnie niezbędne, a potem nakręca wszystkich na zakupy. Poważnie. Wystarczy spojrzeć na iPada.

 

Kupić iPada - żaden problem. No ale jak to tak. Sam iPad? Tylko z zasilaczem? A torby, pokrowce, ładowarki samochodowe, podstawki, etui, te designerskie i całkiem użytkowe? I jeszcze kilka innych rzeczy, które można mieć. Jak na przykład zestaw zrób-to-sam do zamiany iPada w komputer. Bo w sumie czemu nie...

 

Ten zestaw to zresztcałkiem niezły pomysł i całkiem pod ręką, bo w sklepie iSource. Masz iPada, chcesz go używać jak laptopa. Brak tylko czegoś co by trzymało hmmm... ekran we względnym pionie. Albo chociaż jakoś na sztorc. To kupujesz klawiaturę bluetooth Macally razem z podstawką. Wszystko świetnie do siebie pasuje. iPad stoi jak powinien stać, klawiatura działa jak klawiatura. Ba, w ten sam sposób możesz zamienić w komputer iPoda Touch albo iPhone. Też działa.

 

Ale to tylko jeden przykład. Bo swojemu (albo cudzemu) iPadowi możesz zrobić naprawdę wiele prezentów. Choćby trochę odjechane i niepoważne etui z karpiami koji (Ed Hardy). Albo zupełnie poważne i 0biznesowe skórzane okładki Aligata. Albo absolutnie oldschoolową i dzięki temu absolutnie bezpieczną skórzaną kopertę Belkin na iPada. Taką zamykaną na guzik i gumkę. Żaden złodziej elektroniki się nie domyśli, że w środku może być jego mroczny przedmiot pożądania.

 

I można tak wymieniać i wymieniać. Bo pokrowców i etui znajdziesz sporo. Możesz nawet mieć kilka. Jedno do miasta, inne na offroad, a jeszcze inne do samolotu (na szczęście etui Belkin Vue Sleeve z oferty iSource ma dodatkową kieszeń, gdzie można upchnąć nadbagaż, i nikt tego na lotnisku nie zważy).

 

A do tego jeszcze dochodzą ładowarki. Samochodowe - bo to warto mieć - naładują nie tylko iPada, ale też kilka innych urządzeń. A wygodna ładowarka sieciowa Dual USB Macally potrafi na przykład jednocześnie ładować iPada i baterie w aparacie. Albo iPoda. Albo cokolwiek co możesz ładować przez USB.

 

Ale i tak wszystkie te dodatki do iPada bije niepozorny PenPal - rysik z gumową końcówką, którym możesz obsługiwać ekran iPada. Nie rysuje i nie zostawia śladów na wyświetlaczu tak jak palce. Co prawda nie jest jakoś szczególnie multidotykowy, ale za to możesz sobie zupełnie poważnie postukiwać nim o iPada, jak długopisem o podkładkę pod dokumenty.

 

A tak zupełnie szczerze - jeżeli chcesz sprawdzić co możesz kupić iPodowi, sprawdź w iSource. Wybór jest spory. Nawet jak nie zamierzasz nic kupować - zwyczajnie zerknij. Tak bez namawiania. Ale zakup iPada to dopiero początek.

 

  

* * *

 

iSource jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Apple w Polsce. W ofercie spółki znajdują się rozwiązania z dziedziny rozrywki i multimediów adresowane do użytkowników indywidualnych oraz osób i firm, które profesjonalnie lub półprofesjonalnie zajmują się projektowaniem i tworzeniem treści multimedialnych. iSource dostarcza także rozwiązania dla małych i średnich firm oraz profesjonalne systemy dla korporacji. Obok produktów Apple portolio iSource obejmuje również marki komplementarne, takie jak: Adobe, Iomega, Microsoft, Denon, Western Digital, Quark, FileMaker, Parallels, Belkin, Elgato, LaCie, Macally i inne. Głównym akcjonariuszem spółki jest fundusz typu private equity AKJ Investment I Fundusz Inwestycyjny Zamknięty zarządzany przez AKJ Investment TFI S.A.

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

 

iSource; ul. Postępu 6, 02-676 Warszawa

Malwina Kośka

tel. (+48) 609 375 059

e-mail: malwina.koska@isource.pl<< powrót


plen