Polityka prywatności close
isource

 

 

 informacje prasowe

 

Torby, futerały i pokrowce Crumplera w ofercie iSource

 

Warszawa, 31 stycznia 2011 r.

 

Okazja wykiwać złodzieja

Torby, futerały i pokrowce Crumplera w ofercie iSource

  

Wiecie czego szuka złodziej? Łatwej do zidentyfikowania torby z laptopem. Takiej czarnej, ze skórzanymi kawałkami, najlepiej udającej biznesową teczkę. Bo świetnie wie, że w środku poza papierzyskami znajdzie laptopa. No to pora na zabawę.

 

 

Chyba niewielu producentów podeszło tak na luzie do projektów swoich toreb, teczek futerałów i pokrowców na laptopy jak Crumpler. Przemyślany lekki design, wzory nawiązujące do niestarzejącej się klasyki, a jednocześnie wszystko, co nie kojarzy się ze standardowymi opakowaniami na laptopy, iPady i iPhony.

 

Wystarczy zerknąć na małe i duże modele Dentist?s Wife - jedyną taką torbę na laptopa na rynku - która wygląda rzeczywiście jak nieco retro torba pani wystarczająco majętnej, by dźwigać przy sobie wszystko, łącznie z jakimś mikropieskiem. Żaden złodziej nie będzie chciał ukraść czegoś równie wyładowanego. A linia The Mullet? Wyjątkowo oszczędna w formie, a pasuje równie dobrze do żakietu, jak do bojówek. No i też nikt nie będzie w stanie domyślić się zawartości.

 

Takich hitów Crumpler ma więcej: nieco oldskulowe torby Mood Smugller, wyjątkowo wyluzowane plecaki Dark Side, czy łączące najlepsze cechy pokrowca i lekkiej torby futerały Gumb Bush. A to przecież nie wszystko. Wystarczy spojrzeć na wybór etui do iPhonów, choćby serię Le Royale lub Culchie. Pierwszy kręci sportową elegancją, drugi nonszalancją doboru materiałów. A oba świetnie zabezpieczają iPhony czy iPody Touch. I to nie tylko przed przypadkowym kontaktem z kluczami w kieszeni czy upadkiem. Również przed złodziejami, szukającymi czegoś na pierwszy i drugi rzut oka wyglądającego drogo.

 

A to wspólna cecha wszystkich produktów Crumplera: choć wykonane z najwyższej jakości materiałów, rzadko są kojarzone z wyjątkową wartością skrywanej elektroniki. I o to chodzi. Można się pobawić ze złodziejami w chowanego? Można. Bierzemy sprzęt, dowolnego Crumplera i chowamy. I nikt się nie domyśli, że niepoważna na pierwszy rzut oka torba kryje całkiem poważnego MacBooka albo iPada. Ale o to chodzi w tej grze. A my mamy pewność, że MacBooki, te zwykłe i Pro, iPady, iPody i iPhony mają właściwe zabezpieczenie. Crumpler już się o to postarał.

Więcej o torbach, plecakach i etui firmy Crumpler www.crumpler.com.

 

 

* * *

 

iSource jest jedynym dystrybutorem produktów firmy Apple w Polsce. W ofercie spółki znajdują się rozwiązania z dziedziny rozrywki i multimediów adresowane do użytkowników indywidualnych oraz osób i firm, które profesjonalnie lub półprofesjonalnie zajmują się projektowaniem i tworzeniem treści multimedialnych. iSource dostarcza także rozwiązania dla małych i średnich firm oraz profesjonalne systemy dla korporacji. Obok produktów Apple portolio iSource obejmuje również marki komplementarne, takie jak: Adobe, Iomega, Microsoft, Denon, Western Digital, Quark, FileMaker, Parallels, Belkin, Elgato, LaCie, Macally i inne. Głównym akcjonariuszem spółki jest fundusz typu private equity AKJ Investment I Fundusz Inwestycyjny Zamknięty zarządzany przez AKJ Investment TFI S.A.

 

Dodatkowych informacji udziela:

 

iSource; ul. Postępu 6, 02-676 Warszawa

Malwina Kośka

tel. (+48) 609 375 059

e-mail: malwina.koska@isource.pl<< powrót


plen