Polityka prywatności close
isource

 

 

 profil firmy

 

ISOURCE

iSource SA jest dystrybutorem narzędzi i rozwiązań, których główną cechą jest innowacyjność i wysoki stopień zaawansowania. W naszej ofercie znaleźć można rozwiązania, które rewolucjonizują różne aspekty życia - od spędzania wolnego czasu, poprzez rozwijanie twórczych umiejętności po prowadzenie biznesu. Naszą ofertę oparliśmy głównie o produkty firmy Apple oraz marek do nich komplementarnych- dzięki temu dostarczamy naszym partnerom rozwiązania kompleksowe i niepowtarzalne.

 

FIRMA

Od 2008 roku spółka prowadzi swoją działalność dystrybucyjną dla marki Apple i szeregu innych marek produktów komplementarnych do Apple.
Od dnia 30.05.2014 iSource S.A. należy do grupy kapitałowej ABC Data S.A. (właścicielem 100% akcji spółki jest firma ABC Data S.A.).
Silna i stabilna pozycja finansowa firmy pozwala na wysoką jakość obsługi partnerów, a doświadczona kadra gwarantuje sprawną i niezawodną współpracę.

 

OFERTA

iSource nie sprzedaje produktów - iSource oferuje rozwiązania. Nauczyliśmy się tego od firmy Apple. Produkty Apple w zupełnie nowy sposób definiują i zaspokajają potrzeby klienta. My staramy sie rozwijać i poszerzać tę filozofię, dodając do naszej oferty nowe produkty i producentów, szukając innowacji i tworząc kompleksową ofertę dla rynku.

 

W ofercie iSource można znaleźć rozwiązania dla różnych rynków:

 

 

DYSTRYBUTOR

 

iSource jest dystrybutorem produktów i rozwiązań do dalszej odsprzedaży.

 

W praktyce oznacza to, że oferta iSource nie kończy się na sprzedaży i dostarczeniu produktu. Oferowane przez nas rozwiązania znacznie wykraczają poza ramy zwykłego produktu IT. Realizujemy kompleksową obsługę naszych partnerów- resellerów i największych sieci handlu detalicznego w całej Polski.

 

Wysoka jakość naszych produktów, staranny dobór komplementarnej oferty marek i vendorów oraz oferowane przez nas innowacyjne rozwiązania pozwalają naszym partnerom zdobywać nowe rynki i generować wyższe zyski.

 

Dla vendorów działamy jako dystrybutor, ale jednocześnie bierzemy odpowiedzialność za marketing, zarządzanie i rozwój kanałów sprzedaży oraz logistykę produktów. Potrafimy zarządzać całym procesem obecności marki na rynku - od zarządzania sprzedażą, przez dostosowanie produktów do wymogów polskiego rynku, marketing i szkolenia.

 

Jeżeli chcielibyście Państwo uzyskać więcej informacji o naszej ofercie, zachęcamy do wysłania maila na adres info@isource.pl.

 


plen