Nowa polityka prywatności close
isource

 

 

 drukowanie 3D

 

Drukowanie 3D, nazywane też drukowaniem przestrzennym, to opracowana pod koniec lat 1980-tych technika budowania wyrobu przez nanoszenie materiału warstwa po warstwie. Do otrzymania gotowego produktu potrzebny jest projekt zapisany w odpowiednim formacie, drukarka 3D i materiał. Wymaga to zainwestowania środków, które w przypadku drukarek profesjonalnych są wysokie. Koszty te można jednak zminimalizować korzystając z usługi drukowania w chmurze „3D-printing Cloud Engine” oferowanej przez Sculpteo.

 

 

Wprowadź do swojego biznesu „fabrykę w chmurze”

 

Usługa 3D-printing Cloud Engine pozwala produkować krótkie serie od 1 do 500 przedmiotów w czasie krótszym niż 1 tydzień. Sculpteo oferuje 35 różnych materiałów i doświadczony zespół specjalistów gwarantujących sukces w integracji drukowania 3D w firmie.
Dołącz do 3. rewolucji przemysłowej!

 

Przystosuj projekt do własnych potrzeb

Skorzystaj z prostych i skutecznych narzędzi dostosowywania, aby dostarczyć swoim klientom unikalnych produktów. Dzięki usłudze 3D-printing Cloud Engine można wyprodukować dla każdego inny produkt. Kiedy mówimy inny, mamy na myśli: inny rozmiar, kształt, wygrawerowany lub zdeformowany wzór ... możemy sobie pozwolić na wszystko, co jest możliwe w 3D i daje się wydrukować.

 

Żadnych problemów z magazynem

Korzystając z usługi 3D-printing Cloud Engine, nigdy nie powiesz „Przepraszamy, ten produkt jest niedostępny”. Produkty dla swoich klientów możesz drukować na żądanie w każdej chwili, w dowolnym rozmiarze i kolorze. Zdobądź ich 100-procentowe zadowolenie!

 

Pobierz z App Store bezpłatną aplikację na iPhone, iPod lub iPad do tworzenia projektów 3D, które można wydrukować w usłudze 3D-printing Cloud Engine.

Aplikacje są zgodne z iPhone 3GS, iPhone 4/4S, iPhone 5, iPod touch 3, 4 i 5 gen. oraz iPad. Wymagany jest iOS 5.

Szczególnie polecamy Państwu aplikacje umożliwiające przygotowanie własnego projektu:

 

Przejrzyj galerię etui do iPhone przygotowaną przez Sculpteo, wybierz model, zmodyfikuj go i zamów jego wydrukowanie. Kilka przykładów:

 

          

 


plen