Nowa polityka prywatności close
isource

 

 

 wsparcie dla partnerów i szkolenia

 

iSource SA jako dystrybutor z wartością dodaną oferuje swoim Partnerom kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb specyficznych rynków oraz obsługę i wsparcie na każdym etapie sprzedaży.

 

SZKOLENIA

Sprzedaż rozwiązań tak nowatorskich i zaawansowanych technicznie jak rozwiązania oferowane przez iSource wymagają od resellera szczególnych umiejętności i wiedzy. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych Partnerów program specjalnie dedykowanych szkoleń produktowych i sprzedażowych.

W zależności o potrzeb i stopnia zaawansowania oferowanych przez Partnera rozwiązań, ma on do wyboru następujące rodzaje szkoleń:

  1. Szkolenie Welcome Pack - jest to jednodniowe, bezpłatne szkolenie z rozwiązań i produktów oferowanych przez iSource, posługiwania się naszymi zasobami szkoleniowymi i marketingowymi, zasad oraz sposobów sprzedaży i marketingu oferowanych przez iSource rozwiązań.
  2. Szkolenia produktowe i sprzedażowe - w organizowanych przez nas szkoleniach chcemy prezentować rozwiązania. Każde szkolenie składa się z części produktowej, na której pokazujemy techniczne szczegóły rozwiązania oraz ich praktyczne zastosowanie. Druga część szkolenia ma charakter handlowy - pokazujemy jak sprzedawać nasze rozwiązania, do jakich rynków je kierować, w jaki sposób pozyskiwać nowych klientów. Chcemy, aby każde takie szkolenie dostarczyło naszym Partnerom pakiet narzędzi umożliwiających skuteczną sprzedaż danego rozwiązania.

 

 

PROGRAMY DLA PARTNERÓW

Dla naszych Partnerów przygotowaliśmy szereg programów marketingowych, które ułatwiają Partnerom prezentację naszych rozwiązań:

 

 

OFERTA BIZNESOWA

Firma iSource wychodzi naprzeciw potrzebom Partnerów handlowych w zakresie finansowego wsparcia procesu sprzedaży produktów Apple, oferując kredytowanie zakupów jak również wsparcie w zakresie alternatywnych metod finansowania inwestycji w rozwiązania IT.

 

 

MARKETING

Firma iSource wspiera swoich Partnerów swoim doświadczeniem w zakresie marketingu i promocji oferowanych rozwiązań. Rodzaj wsparcia uzależniamy od rynku, do którego ma być kierowany, przekazu i od rodzaju promowanego rozwiązania. W ten sposób dostarczmy naszym Partnerom skutecznych i dopasowanych do ich potrzeb narzędzi reklamowych.

 

 


plen