Nowa polityka prywatności close
isource

 


 Elgato Thunderbolt™ 2 Dock w ofercie iSource

 

Elgato Thunderbolt 2 Dock umożliwia jednoczesne podłączenie wielu urządzeń do MacBooka lub ultrabooka. Wystarczy podłączyć komputer do jednego z dwóch gniazd Thunderbolt 2 i można korzystać z rozszerzonej uniwersalności Thunderbolt.

Więcej 

 

 

Zmiana adresu firmy iSource S.A.

 

Niniejszym informujemy, że zmienił się adres siedziby Spółki. Nasz nowy adres to:

 

iSource S.A.
ul. Daniszewska 14, 03-230 Warszawa
NIP 701-004-99-51
REGON 140804655
KRS 0000273685.

  

Więcej 

 

 

iPhone 6 i iPhone 6 Plus w ofercie iSource

 

iPhone 6 imponuje nie tylko rozmiarem — jest lepszy pod każdym względem. Większy, ale smuklejszy. Potężniejszy, ale energooszczędny. To nowa generacja iPhone'a.

 

Gładka metalowa powierzchnia płynnie przechodzi w nowy wyświetlacz Retina HD oferowany teraz w dwóch rozmiarach: 4,7 oraz 5,5 cala. W obu telefonach znajdziesz supernowoczesne technologie, w tym energooszczędny procesor A8 z koprocesorem ruchu M8, nową kamerę iSight z technologią Focus Pixels, lampą błyskową True Tone i zaawansowanymi funkcjami wideo oraz szybsze interfejsy LTE i Wi-Fi. A wszystko to mieści się w najsmuklejszych jak dotąd iPhone'ach, które oferowane są w trzech wariantach przepięknego metalicznego wykończenia. 

Więcej 

 

 

Poznaj iPada Air 2 oraz iPada mini 3 pełne zaawansowanych technologii łącznie z czytnikiem linii papilarnych Touch ID

 

 

iPad Air 2 to najsmuklejszy jak dotąd iPad. Jest zadziwiająco cienki ma 6,1 milimetra grubości i waży mniej niż pół kilograma.,

iPad mini 3 ma idealne wymiary. Dlatego idealnie sprawdza się we wszystkim, co zechcesz na nim zrobić. 

Więcej

 

 

  

Nowy iMac 27 cali z wyświetlaczem Retina 5K dostępny w ofercie iSource

 

Nowy iMac z wyświetlaczem Retina 5K, który ma 14,7 miliona pikseli, to najpotężniejszy iMac, jaki istnieje. Ma ultraszybki czterordzeniowy procesor Intel, najnowszą grafikę AMD, pamięć masową Fusion Drive oraz fantastyczne wbudowane aplikacje. A wszystko w tej samej ultrasmukłej obudowie, która na krawędzi ma zaledwie 5 mm grubości! 

Więcej

   

 więcej aktualności

 

 

 

plen